Euro 2008: Komputerowa symulacja meczu Polska - Chorwacja

Pro Evolution Soccer 2008 patch Carvalho7

Pro Evolution Soccer 2008 patch Carvalho7

Pro Evolution Soccer od Konami nie może oficjalnie korzystać z logo mundialu. Receptę znaleźli jednak sami fani, którzy sami zaprogramowali "łatkę" pozwalającą graczom na przeżywanie szwajcarsko - austriackich mistrzostw w świecie PES'a. Mini dodatek zawiera wszystko, co jest najważniejsze dla zabawy - zmienione stroje, nazwy drużyn i piłkarzy oraz formułę mistrzostw. Oczywiście nie ma różny bez kolców - wersja zmieniona przez łatkę ma tendencje do wieszania się...

Niemcy rozpoczęli mecz od szybkiego ataku na bramkę Polaków. Już w 3 minucie meczu Boruc musiał bronić silny strzał Podolskiego. Biało-czerwoni nie pozostali dłużni.

Niemcy rozpoczęli mecz efektownym atakiem

Niemcy rozpoczęli mecz efektownym atakiem

Po krótkiej walce w środku pola naszym udało się przerwać obronę przeciwników. Kulminacyjny moment akcji nastąpił w 8 minucie kiedy to Żurawski zmylił obrońców niemieckich i uderzył w światło bramki. Niestety, Lehmann był na swoim miejscu i piłka ostatecznie odbiła się od słupka. Sytuację mógł dokończyć jeszcze Lewandowski, jednak jego strzał okazał się zbyt słaby by sprawić bramkarzowi jakikolwiek problem. Niemieccy kibice odetchnęli z ulgą.

Pech Macieja Żurawskiego

Pech Macieja Żurawskiego

Kolejne minuty meczu to twarda walka w środku pola. Polacy powoli zdobywali przewagę, jednak ich przemyślany atak został brutalnie przerwany przez Ballacka.