Euro 2008: Komputerowa symulacja meczu Polska - Chorwacja

51 minuta to niespodziewana akcja Jansena, który pokonał aż trzech naszych obrońców i oddał strzał w stronę bramki. Kilka sekund, podczas których piłka samotnie leciała pomiędzy słupki, było najdłuższą chwilą w życiu polskich kibiców. Przy sporej dozie szczęścia piłka ominęła jednak bramkę. Trzeba zaznaczyć, że od tragedii dzieliły nas dosłownie centymetry. Kontra Polaków w 60 minucie mogła zmienić wynik meczu.

Polacy robili co mogli ale nie udało im się wyrównać

Polacy robili co mogli ale nie udało im się wyrównać

Niestety nasi napastnicy zbyt długo rozgrywali piłkę miedzy sobą, tak, że ostatecznie skończyło się na spalonym. Trzeba przyznać, że biało-czerwoni walczyli do końca. Kolejne 30 minut meczu było serią wściekłych ataków na niemiecką bramkę. Niestety, mimo odważnych prób, Krzynówkowi, Smolarkowi i Żurawskiemu nie udało się pokonać niemieckiej obrony. Gwizdek w 90 minucie oznajmił, że czas upłynął. Ogromna szkoda, bo widać było, że Polacy mieli jeszcze zapas sił by atakować...

Statystyki meczu

Statystyki meczu

Na koniec dobra informacja. Firma Electronic Arts przeprowadziała ostatnio Mistrzostwa Europy z udziałem polskich piłkarzy, którzy grali w UEFA EURO 2008 na PLAYSTATION 3. EA donosi, że Polacy wyszli z grupy i odpadli w ćwierćfinale z Portugalią.

Prawdziwi piłkarze i wirtualny mecz

Prawdziwi piłkarze i wirtualny mecz

Niezależnie od wyników symulacji, gorąco wierzymy w zwycięstwo naszej reprezentacji i całej kadrze życzymy powodzenia. Do boju!