Europa: Canon "najbardziej zaufanym" producentem aparatów

W najnowszym zestawieniu wydawnictwa Reader’s Digest firma Canon po raz dziesiąty z rzędu została "najbardziej zaufanym producentem aparatów fotograficznych" w Europie.

Testy PC Worlda - fotografia cyfrowa

Europa: Canon "najbardziej zaufanym" producentem aparatów

Przykładowy produkt zwycięzcy: aparat Canon G11

Zestawienie "Reader’s Digest Most Trusted Brands Survey 2010" zostało przygotowane już po raz dziesiąty. Wydawnictwo poprosiło swoich czytelników (zostali oni wybrani z 4,5-milionowej bazy) z 16 europejskich krajów o wytypowanie najbardziej zaufanych marek w kategoriach produktów konsumenckich, w tym aparatów fotograficznych. Musieli oni ocenić danego producenta pod względem kilku kryteriów takich jak jakość, czy zrozumienie potrzeb klienta. Spośród nadesłanych odpowiedzi przeanalizowano ponad 32 000.

Zobacz również:

Okazało się, że po raz dziesiąty z rzędu największym zaufaniem Europejczyków mogła pochwalić się firma Canon. Japoński producent wygrał wśród 14 ankietowanych krajów. Znalazły się wśród nich Austria, Belgia, Finlandia, Niemcy, Francja, Węgry, Holandia, Portugalia, Rumunia, Rosja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania.