Europejska edycja HTC One M8 z aktualizacją oprogramowania Eye Experience

HTC One M8 w formie aktualizacji oprogramowania dostał kilka nowych funkcji, które przydadzą się wszystkim osobom robiącym zdjęcia tym telefonem. Paczka nazwana została HTC Eye Experience. To te same tryby fotograficzne, którymi będą mogli cieszyć się klienci zdecydowani na zakup smartfona HTC Desire Eye.

HTC zaprezentowało wczoraj zupełnie nowy smartfon Desire Eye. Urządzenie wyposażone zostało w dwa aparaty robiące zdjęcia o wielkości 13 megapikseli. Oprócz tego w oprogramowaniu znalazło się sporo nowości z zakresu fotografii mobilnej. Te funkcje fotograficzne zostały nazwane HTC Eye Experience. Dzięki uaktualnieniu oprogramowania mogą z nich skorzystać już dzisiaj posiadacze smartfona HTC One M8 z dystrybucji europejskiej.

Dzięki aktualizacji użytkownicy HTC One M8 mogą teraz skorzystać z kilku nowych funkcji podczas robienia zdjęć. Należą do nich m.in. śledzenie twarzy, dzielenie ekranu miedzy przedni i tylny obiektyw, selfie z nagraniem głosowym i poprawianie makijażu na żywo. Aktualizację dopełniają tryby o nazwie Face Fusion oraz Photo Booth, a do przeprowadzenia procesu uaktualnienia urządzenia o numerze 3.28.401.6 potrzeba pobrać paczkę o wadze 252 MB.

Zobacz również:

  • Aplikacje i Gry na Androida za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [15.10.2021]
Europejska edycja HTC One M8 z aktualizacją oprogramowania Eye Experience

HTC Eye Experience jest częścią nowej wersji oprogramowania HTC Sense UI 6 opartego o Androida 4.4.4 KitKat. Producent rozpoczął już bezprzewodową aktualizację w trybie OTA (over-the-air). Jak zwykle, w pierwszej kolejności aktualizację będą mogli zainstalować posiadacze telefonów z wolnej dystrybucji. W późniejszym terminie paczka z nową wersją systemu powinna zostać udostępniona posiadaczom smartfonów z dystrybucji operatorskiej.

Czekamy teraz na potwierdzenie, że aktualizacja dotyczy też urządzeń z Polski. Jak na razie dostępność aktualizacji zgłosili użytkownicy ze Skandynawii.

źródło: androidcentral.com