EverNote 3.0.0.981 już do pobrania

Pojawiła się nowa, trzecia już edycja darmowej, znakomitej aplikacji do synchronizacji notatek. EverNote, bo o nim mowa, pozwala na tworzenie notatek, zapisków czy list "To Do" na wiele różnych sposobów, w tym przez pocztę elektroniczną, wklejanie adresów URL metodą "drag & drop" lub rozpoznawanie pisma odręcznego np. w skanowanych dokumentach.

EverNote to wieloplatformowy, elektroniczny notes pomocny w robieniu i synchronizowaniu podręcznych notatek, listy zadań itp. Umożliwia synchronizację danych pomiędzy różnymi urządzeniami, takimi jak, komputer PC, Mac, telefon komórkowy itp. Pozwala na wykonywanie notatek w różnych formatach, wklejanie zawartości stron www, kategoryzowania zapisów czy zadań. Do każdego z nich przypisać możemy ramy czasowe czy deadline. Program wyróżnia się intuicyjnym interfejsem i prostotą obsługi.

Dostęp do tworzonych notatek możliwy jest przez aplikację desktopową lub stronę www. Synchronizacja odbywa się automatycznie lub na życzenie użytkownika. Dodatkową zaletą aplikacji jest rewelacyjna wyszukiwarka potrafiąca wyszukać słowa kluczowe nie tylko w samych notatkach, ale także np. na wklejonych obrazkach czy stronach internetowych.

Aplikacja wymaga rejestracji i założenia konta na stronie producenta.