EverNote 4.6.0.7670 - program dostępny na naszym serwerze

EverNote to usługa umożliwiająca nam skorzystanie z elektronicznego notesu. Do naszych notatek możemy mieć dostęp za pośrednictwem różnych urządzeń.

EverNote to program służący do robienia i synchronizowania podręcznych notatek, listy zadań itp. Aplikacja pozwala na synchronizację danych pomiędzy różnymi urządzeniami, takimi jak: komputer PC, Mac, smartfon itp. Pozwala na wykonywanie notatek w różnych formatach, wklejanie zawartości stron www, kategoryzowania zapisów czy zadań. Do każdego z nich przypisać możemy ramy czasowe czy deadline. EverNote posiada intuicyjnym interfejsem i prostotą obsługi.

Evernote umożliwia dostęp do tworzonych notatek zarówno z poziomu aplikacji desktopowej, jak i lub stronę www. Synchronizacja odbywa się automatycznie lub na życzenie użytkownika. Program integruje się z przeglądarką internetową, MS One Note oraz umożliwia import i export danych w formatach .html, .mht i .enex (format natywny). W najnowszej wersji dodano powiązania z Facebookiem, urządzeniami przenośnymi oraz Twitterem.

Zobacz również:

  • Najlepsze aplikacje do tworzenia notatek w 2022 roku

Zapraszamy do pobierania programu z naszej strony.