EverQuest 2 - nowy zwiastun promujący grę

EverQuest 2 jest jedną z gier, która tworzyła potęgę gatunku MMO. Jej twórcy co jakiś czas raczą nas kolejnymi nowościami. Tym razem zaprezentowali kolejny trailer, w którym zapoznać się możemy z najważniejszymi cechami tej produkcji.

EverQuest 2 na z powodzeniem utrzymuje się na rynku gier MMO od blisko siedmiu lat. Pomimo dość leciwego wieku tego tytułu, twórcy co jakiś czas przygotowują dla graczy nowe przygody, przedmioty czy uaktualnienia.

Tym razem programiści z Sony postanowili zwrócić na EverQuest uwagę tych, którzy jeszcze o tej grze nie słyszeli - stąd też nowy zwiastun. Zobaczcie sami:

Przypomnijmy, że od niedawna Sony Online Entertainment zdecydowało się obniżyć abonament zarówno za pierwszą jak i drugą część gry EverQuest. Jak widać twórcy za wszelką cenę chcą przyciągnąć do siebie większą ilość fanów.

Czy im się to uda? Na pewno będzie trudno. Rynek MMO już teraz jest dość mocno wysycony, a w stosunkowo niedługim czasie czekają nas premiery takich hitów jak m.in. Star Wars : The Old Republic...

Poczekamy, zobaczymy.