EverQuest II – postacie NPC będą miały głos

Po raz pierwszy w historii gier MMO, niegrywalne postacie (NPC – non-player characters) w EverQuest II otrzymają głos – gigantyczne przedsięwzięcie wymaga dodania do gry ponad 130 godzin dialogów!

Nowe "głosowa" zawartość gry obejmuje ponad 1.5 miliona nowych słów i 100 000 kwestii, wypowiadanych przez tysiące niegrywalnych postaci występujących w grze.

"Niewielu wydawców mogłoby się zdobyć się na realizację tak ogromnego projektu. Dając naszym niegrywalnym postaciom głos po raz pierwszy w historii gier MMO, podnosimy poprzeczkę dla całego gatunku, łamiąc granice pomiędzy statycznym, tekstowym interfejsem, a dynamiczną filmową interakcją" – powiedział John Smedley, prezes Sony Online Entertainment

EverQuest II trafi do rąk graczy jeszcze w tym roku (dokładna data premiery gry nie jest jeszcze znana). Jeśli chcecie zobaczyć i usłyszeć postacie NPC w 'akcji' zapraszamy do obejrzenia próbki filmowej w formacie QuickTime, oferującej minutę prezentacji. Plik 'waży' ok. 20 MB i możecie go pobrać z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1812&sys=gry


Zobacz również