EvilLyrics: wygodna wyszukiwarka tekstów piosenek

Każdemu, kto często korzysta z odtwarzacza plików muzycznych, na pewno przyda się wygodny sposób wyszukiwania tekstów do swoich ulubionych utworów. Tym bardziej, jeśli nie wymaga to dodatkowego nakładu pracy, tak jak ma to miejsce w przypadku programu EvilLyrics.

EvilLyrics: wygodna wyszukiwarka tekstów piosenek
EvilLyrics to bardzo wygodna 'wyszukiwarka tekstów' do piosenek. Jedną z jej głównych zalet jest duży wybór obsługiwanych odtwarzaczy muzycznych, z którymi współpracuje: Winamp, Windows Media Player, iTunes, MusicMatch, Foobar, MediaMonkey, RealPlayer oraz Quintessential Player. Przy wyszukiwaniu, EvilLyrics korzysta z kilkudziesięciu największych, wyspecjalizowanych serwisów internetowych, w zasobach których znajduje się w sumie ponad 4 miliony tekstów.

W przypadku instalacji pod kątem współpracy z Winampem możliwe jest automatyczne uruchomienie EvilLyrics wraz z odtwarzaczem. Po wybraniu utworu, którego tekst chcielibyśmy znaleźć, wystarczy na niego dwukrotnie kliknąć w oknie odtwarzacza, a EvilLyrics dokona reszty, wyświetlając po chwili w swoim oknie znaleziony tekst. Bardzo ciekawą opcją jest zapisywanie wszystkich, dotychczas znalezionych tekstów w specjalnym katalogu. Pozwala to na ich szybsze wyświetlanie w przyszłości, bez potrzeby ich pobierania z Internetu.

Poza samymi tekstami EvilLyrics umożliwia również odnalezienie okładki albumu, z którego pochodzi nagranie oraz chwytów gitarowych (w tym celu przeszukiwany jest serwis fretplay.com).

EvilLyrics 0.1.7 jest darmowy i można go już pobrać z naszego serwisu FTP:

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/3349/EvilLyrics.0.1.7.html

Więcej informacji: http://www.evillabs.sk