Ex-hity za rozsądną cenę

Jeszcze w tym tygodniu do kiosków w całym kraju trafią dwie ciekawe gry z serii eXtra Gra – Soccer Manager oraz pierwsza część Gothica.

Soccer Manager jest menadżerem piłkarskim, który pozwoli graczom stworzyć i prowadzić własną drużynę futbolową przez rozgrywki z najlepszymi klubami z czołowych lig europejskich. Dzięki rozbudowanym opcjom gracz może trenować zawodników, szukać nowych talentów, sprzedawać i kupować piłkarzy, negocjować kontrakty reklamowe oraz pozyskiwać sponsorów.

Gothic to gra, której fanom gier RPG nie trzeba przedstawiać. W tym roku do rąk graczy trafiła druga odsłona gry, która zyskała już zasłużone uznanie na całym świecie, a teraz dla najzagożalszych fanów gatunku, którzy nie mieli okazji poznać pierwszej części gry CD Projekt przygotował jej tanie wydanie. Gothic 1 łączy atrakcyjną grafikę z nieliniową fabułą i oferuje rozbudowany i ciekawy wirtualny świat, w którym każdy z graczy może się z całkowitą swobodą poruszać. Miasta, wsie, zatopione groty i lasy to tylko część tętniącego życiem świata gry, w którym każda ze spotkanych postaci ma własne życie, wypełnia swoje cele, pamięta i ocenia czyny bohatera, w którego się wcielicie.

W tym numerze eXtra Gry, znajdzie się również szósty, ostatni już, kupon konkursu serii. Każdy, kto zebrał komplet sześciu kuponów publikowanych do tej pory w eXtra Grze otrzyma, bez losowania, grę o wartości 100 złotych.

Obie gry trafią do sprzedaży już 16 lipca - Soccer Manager w cenie 19,90 zł, a Gothic 29,90 zł.

Więcej informacji o obu grach znajdziecie na stronie:

http://www.extragra.com