Extender VE-200 w ofercie AJM Electronics

AJM Electronics wprowadziła do swojej oferty nowy extender firmy Aten. Model VE-200 pozwala na podłączenie do komputera dwóch dodatkowych monitorów oraz dwóch zestawów głośników w odległości do 150m od źródła. Dzięki temu urządzenie świetnie nadaje się do zastosowania w salach konferencyjnych czy sklepach o dużej powierzchni.

Extender VE-200 składa się z dwóch modułów, lokalnego i zdalnego, połączonych kablem skrętka 4 parowa kat. 5e (kabel nie znajduje się w zestawie!). Moduł zdalny został dodatkowo wyposażony w dwa porty RS-232 do podłączenia monitorów z ekranem dotykowym. Obsługa modułu zdalnego odbywa się za pomocą pilota, dzięki któremu możemy ustawić parametry obrazu oraz włączyć lub wyłączyć obraz.

Urządzenie obsługuje wysoką rozdzielczość sygnału video (1600 x 1200 @ 60Hz) oraz standardy VGA, SVGA, XGA, SXGA, UXGA i Multisync. Połączenie jest realizowane za pomocą zwykłej skrętki czteroparowej na odległość do 150m.

Extender może być montowany w szafie instalacyjnej (zestaw znajduje się w komplecie). W komplecie, oprócz wspomnianego zestawu do montażu w szafie instalacyjnej, znajdują się 2 zasilacze oraz kabel SVGA + audio do podłączenia komputera o dł. 1,8m.

VE-200 przeznaczony jest do zastosowania w salach wykładowych i konferencyjnych, obiektach sportowych i sklepach o dużej powierzchni.

Extender VE-200 w ofercie AJM Electronics

Extender VE-200 w ofercie AJM Electronics