Eye Candy 4000

Zestaw filtrów Eye Candy 4000 oferowany przez Alien Skin, to znaczące uaktualnienie pakietu graficznych pluginów współpracujących m.in z programami Photoshop, Fireworks i ImageReady.

Oferowany przez firmę Alien Skin w cenie 169 USD, zestaw filtrów do aplikacji graficznych Eye Candy 4000, to w istocie potężne i proste w użyciu środowisko do generowania efektów specjalnych w najpopularniejszych programach graficznych. Do efektów oferowanych przez Eye Candy 4000 należy m.in. Wood, Smoke, Marble, Melt, Drip, Water Drops, Chrome, Cutout, Shadowlab, Motion Trail, Star, Squint, Corona, Glass, Fire, Fur, Weave.

Istotną cechą pakietu Alien Skin jest fakt, że w programach Fireworks i Canvas, filtry przyjmują status 'Live Effects', co oznacza, że są automatycznie aktualizowane wraz z każdą zmianą wprowadzoną do oryginalnego obiektu czy tekstu. Za pomocą podwójnego kliknięcia myszką można edytować parametry efektu, a oprócz tego filtry Eye Candy 4000 są 'niezależne od rozdzielczości', w wyniku czego filtr zastosowany do obrazu o jednej rozdzielczości wywołuje identyczny efekt po zaaplikowaniu go obrazkowi o innej rozdzielczości. Pozwala to na swobodne eksperymentowanie z obrazami w niskiej rozdzielczości i zastosowanie ostatecznego efektu do wersji 'high-res'.

Do nowych opcji pakietu należy także nieograniczona funkcja 'Undo', edytor do profili krawędzi (Bevel Profiles) i gradientów koloru (Color Gradients) oraz setki nowych szablonów, podgląd wszystkich warstw i obsługę RGB, CMYK i innych trybów obrazków.

www.alienskin.com


Zobacz również