Eye of the Kraken - pobierz pełną wersję klasycznej przygodówki!

W ramach promocji swojej nowej gry przygodowej pt. "Carte Blanche", firma Absurdus udostępniła za darmo pełną wersję wydanej w 2002 roku przygodówki 2D pt. "Eye of the Kraken". Wybierz się w rejs luksusowym Glutomaxem i odkryj tożsamość przemytnika tytułowego artefaktu! Plik 'waży' około 150 MB i można go juz pobrać z naszego serwera FTP.

Eye of the Kraken

Eye of the Kraken

'Uwolniona' do Sieci gra jest humorystyczną przygodówką 2D typu "point and click", której akcja toczy się na luksusowym jachcie pasażerskim zwanym Glutomax. Jachtem, który kursuje pomiędzy kontynentem, a wyspą Hyade dowodzi tajemniczy kapitan, o którym wiadomo tylko tyle, że pochodzi z Gluttenbergu.

W grze wcielamy się w rolę Abdullaha - młodego urzędnika administracji Imperium Otomańskiego, który udaje się na wyspę Hyade z wiadomością dla tamtejszego ambasadora. Jednak gdy Abdullah dowiaduje się, że jeden z egzotycznych pasażerów Glutomaxa przemyca antyczny artefakt - rutynowa misja przeradza się w prawdziwą walkę o ocalenie świata.

Eye of the Kraken

Eye of the Kraken

Tytułowy "Eye of the Kraken" jest bowiem tak potężnym magicznym urządzeniem, że może dać właścicielowi władzę nad światem. Podróż z kontynentu na wyspę zajmuje tydzień - w tym czasie nasz bohater musi ustalić tożsamość przemytnika. Czy jest nim Aboubakar (były afrykański doradca Napoleona), sławny Rasputin, czy może Ingrid (słynna niemiecka piosenkarka operowa) - tego musicie dowiedzieć się sami.

Plik z grą 'waży' nieco ponad 150 MB i można go pobrać z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

Eye of the Kraken Full game


Zobacz również