Ezviz S2 Action Camera - ekonomiczna kamera sportowa z bogatym wyposażeniem

Ezviz S2 Action Camera to kamera sportowa z niższej półki cenowej. Sprzęt, w polskich sklepach, kosztuje niecałe 400 PLN, co czyni z niej świetną alternatywę dla znacznie droższych rozwiązań znanych marek.

Kamera Ezvis S2 dostępna jest do nabycia pod adresem: https://www.x-kom.pl/p/412919-kamera-sportowa-ezviz-s2-niebieska.html

Poniżej prezentujemy także zapis tekstowy recenzji:

Od razu po wyjęciu z pudełka bardzo dobre wrażenie robi liczba osprzętu dodatkowego jakie otrzymujemy od producenta. Prócz samego urządzenia znajdziemy tu bowiem akcesoria do montażu uchwytu samochodowego, akumulator, osłonę na obiektyw oraz kabel USB. Warto także wspomnieć o wodoszczelnej obudowie o klasie wodoszczelności IP67. Umożliwia ona zanurzenie kamery na głębokość do 40 metrów.

Pod względem zastosowanych podzespołów oraz podstawowych parametrów Ezviz S2prezentuje się przyzwoicie, biorąc pod uwagę cenę urządzenia. Nie znajdziemy tu co prawda opcji nagrywania filmów w jakości 4K, jednak FullHD zarejestrujemy już z prędkością 60 klatek na sekundę. Funkcja nagrywania w zwolnionym tempie (120 klatek na sekundę) dostępna jest natomiast w niższej jakości - 720p. Kamera została także wyposażona w tryb pracy nocnej oraz opcję wykonywania zdjęć seryjnych.

Warto także wspomnieć o szerokim kącie widzenia, który wynosi aż 150 stopni oraz o przesłonie F/1.8. Znajdziemy tu także wymienny akumulator o pojemności 1160 mAh, który wystarcza na około 2 godziny pracy oraz slot na karty pamięci obsługujący nośniki o pojemności do 256 GB.

Ciekawy, dla wielu użytkowników, okaże się z pewnością tryb wideorejestratora samochodowego. Kamera EZVIZ S2 posiada kilka opcji przebiegu podróży, takie jak: ostrzeżenie przed zderzeniem, ostrzeżenie przed zmianą pasa ruchu czy przypomnienie o ograniczeniu prędkości. Ponadto, nagrania ze zdarzeń drogowych są zabezpieczone przed automatycznym nadpisaniem w przypadku trybu pracy w pętli. Mamy więc pewność, że nie zostaną przez nieuwagę usunięte i będą mogły zostać wykorzystane w przyszłości.

Atutem kamery jest prosta i uniwersalna obsługa. Na obudowie urządzenia znajdują się trzy przyciski, które są dostępne także wtedy, gdy sprzęt znajduje się w wodoszczelnej obudowie. Do dyspozycji użytkowników oddano także dotykowy ekran o przekątnej 2 cali. Zrealizowane nagrania można natomiast zdalnie przeglądać, edytować i udostępniać z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji EZVIZ Sport dostępnej na systemy iOS oraz Android. Program wyposażony został także w kilka prostych narzędzi edycyjnych takich jak kadrowanie, dodawanie muzyki czy napisów.