F.E.A.R. 3 i "Fucking Run" - zapowiedź nowego trybu multiplayer

F.E.A.R. 3 i "Fucking Run" - zapowiedź nowego trybu multiplayer

F.E.A.R. 3 - tryb "F**cking Run"

- Chociaż wersja demonstracyjna prezentowana na PAX, oferowała wyłącznie tryb "Fucking Run", to F.E.A.R. 3 będzie napakowany wieloma innymi możliwościami rozgrywki sieciowej. Włączając w to kampanię w trybie kooperacji, gdzie gracze mogą wcielić się w głównego bohatera serii (Point Mana) bądź też skorzystać z mocy oferowanych przez Paxtona Fettela.

- Wersja demonstracyjna rozgrywała się na dość standardowej mapie, emocji jednak nie brakowało. Ciągłe uciekanie przed śmiertelną ścianą potrafi dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Momenty, w których musiałem zatrzymać się, by reanimować sojusznika powodowały prawdziwe skoki adrenaliny.

- Tryb zmusza również do ciągłego komunikowania się z zespołem, ponieważ jest to typowy scenariusz "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego".

Punkt w cyklu developerskim: Producenci F.E.A.R. 3 nie określili dokładnie na jakim etapie produkcji znajduje się obecnie gra. Data premiery została jednak wyznaczona na 24 maja.

Moim zdaniem: Jako gracz, który uwielbia multiplayer, jestem zawsze zainteresowany niestandardowymi trybami dla wielu graczy. "Fucking Run" nie tylko umożliwia rozgrywkę w trybie kooperacji, ale również rezygnuje z innych standardowych rozwiązań.

Autor: Matt Cabral

Tłumaczenie: Tomasz Koralewski