F.E.A.R. - czas się bać!

Jedna z najbardziej oczekiwanych i przerażających gier tego roku - F.E.A.R. - trafiła właśnie do polskich sklepów.

F.E.A.R.

F.E.A.R.

Przypomnę, że F.E.A.R., czyli First Encounter Assault Recon to tajna jednostka uderzeniowa przeznaczona do działania w sytuacjach, w których istnieje podejrzenie ingerencji sił spoza naszego wymiaru, czasu, czy planety. Są do tego specjalnie predysponowani i wyszkoleni - poza zwykłą dla jednostek specjalnych sprawnością i uzbrojeniem, każdy z członków oddziału F.E.A.R. posiada bowiem zdolności paranormalne. Taki oddział uderzeniowy Archiwum X.

Akcja gry rozpoczyna się w chwili zamachu terrorystycznego na wart miliony dolarów kompleks przemysłowy. Nieznana organizacja paramilitrana przejmuje budynek, po budynku. Terroryści biorą wielu zakładników, lecz nie wysuwają żadnych żądań. Na miejsce zostaje wysłana 'tradycyjna' jednostka antyterrorystyczna, która jednak w niewyjaśniony sposób zostaje błyskawicznie zmasakrowana przez nieznanego wroga. Jakby tego było mało, po opuszczonych teraz korytarzach laboratoriów, zaczęła snuć się tajemnicza dziewczynka... Zaniepokojone dowództwo wzywa F.E.A.R.!

Jeśli nie wiecie, co F.E.A.R. może Wam zaoferować - na naszym serwerze znajdziecie dwa grywalne dema gry. Zapraszamy do pobierania!

Pliki do pobrania:

F.E.A.R. Demo MP

F.E.A.R. Demo SP

Gra została wydana w polskiej, kinowej wersji językowej, a jej sugerowana cena to 99,90 zł. Gra objęta będzie dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w każdym pudełku znajdziecie Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier. Więcej informacji na oficjalnej polskiej stronie gry oraz na łamach nowej platformy dla graczy firmy CD Projekt


Zobacz również