F16 w naszych domach!

Firma Multioffice wprowadziła do swojej oferty handlowej sztandarowy produkt firmy Thrustmaster - joystic Hotas Cougar opracowany wspólnie ze specjalistami z US Air Force.

F16 w naszych domach!
Urządzenie jest dokładną repliką przyrządów sterujących (orczyka i przepustnicy) myśliwca F-16. Obudowa, przyciski i rękojeści kontrolera gier wykonane są z metalu. Zachowana jest również oryginalna kolorystyka. Niespotykaną jak dotąd wśród tego typu urządzeń jest możliwość unowocześnienia joysticka w przyszłości, dzięki wymienialnej rękojeści.

Hotas Cougar wyposażony jest w 28 programowalnych przycisków (w tym wiele przełączników HAT), dających tysiące możliwych funkcji. Joystick posiada również 7-10 programowalnych osi oraz możliwość regulacji oporu przepustnicy. Do programowania przycisków dołączone jest specjalne oprogramowanie Foxy. W zestawie znajdzie się tez karta pamięci Flash, dzięki której nabywca będzie mógł uaktualnić oprogramowanie w przyszłości. Urządzenie podłącza się do komputera za pomocą portu USB. Na joystick udzielana jest 2 letnia gwarancja, a cena urządzenia w sprzedaży detalicznej wyniesie aż 1650 zł.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: