FIFA 07 już w najbliższy piątek

Jak poinformowało Electronic Arts Polska, już w najbliższy weekend na półki sklepowe trafi najnowsza FIFA 07. To prawdziwe święto dla wszystkich fanów wirtualnej piłki nożnej - czekają na was największe gwiazdy futbolu, niepowtarzalna atmosfera towarzysząca prawdziwym rozgrywkom oraz porywająca ścieżka dźwiękowa.

FIFA 07 już w najbliższy piątek
Co ważne, w najnowszej odsłonie serii autorzy przyłożyli wielką wagę aby odwzorować aktualną sytuację w lidze Orange Ekstraklasa.

Co z tego wynika? Zniknie Amica Wronki, która dokonała fuzji z Lechem Poznań, nie będzie też Polonii Warszawa, która wypadła z I ligi. Ponadto, EA Polska podpisało w tym roku umowy z czterema nowymi klubami, do wyboru są: Cracovia Kraków, GKS Bełchatów, ŁKS Łódź i Widzew Łódź.

Tytuł został w pełni zlokalizowany. W nagraniach do polskiej wersji językowej wzięli udział dwaj popularni komentatorzy sportowi - Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz.

Europejska premiera gry FIFA 07 odbędzie się w dniu 29 września. Gra ukaże się na platformy PlayStation 2, Xbox, Nintendo GameCube, Nintendo DS, Game Boy Advance, PSP, PC oraz telefony komórkowe.

Pod tym adresem znajduje się polska wersja oficjalnej strony internetowej.