FIFA 12: Bartosz Tritt zdobywa srebrny medal! Złoto było tuż tuż...

Podczas turnieju "World Cyber Games" polski "wirtualny mistrz piłkarski" wywalczył drugie miejsce w grze FIFA 12! Niewiele brakowało też do zwycięstwa. Niestety na drodze znowu stanęli "nam" Niemcy...

Turniej "World Cyber Games" odbywał się w chińskim mieście Kushan. Naszym przedstawicielem był Bartosz Tritt ("Bartas"), który wygrał polskie finały.

Nasz mistrz pokazał klasę i po wielu bojach doszedł do finału FIFA 12, w którym zmierzył się z Niemcem. Ich walka była tak zacięta, że rozstrzygnęła się dopiero w rzutach karnych, w których niestety lepszym o jedną bramkę (3:4) okazał się przeciwnik naszego reprezentanta. Do złota brakowało jednak naprawdę niewiele!

Do turnieju WCG "Bartas" nie przygotowywał się zbyt intensywnie, gdyż w ciągu dwóch poprzedzających go tygodni rozegrał zaledwie 25 meczy. Sięgnął jednak po sprawdzony "doping", który towarzyszył mu wcześniej podczas trzech innych wygranych turniejów. Nie chodzi tutaj jednak o nic nielegalnego, tylko o specjalnie przygotowaną playlistę.

"Bartas" swoją przygodę z grami z serii FIFA rozpoczął dziewięć lat temu. Od dwóch lat zajmuje się wirtualną piłką bardzo poważnie i często bierze udział w zawodach e-sportowych.

Za srebrny medal jego konto wzbogaciło się o 5 tysięcy dolarów. Jeżeli tak dalej pójdzie, być może zainteresują się nim firmy z branży elektronicznej, które są w stanie zaoferować naprawdę duże pieniądze za kontrakt reklamowy.

Brawo Panie Bartoszu Tritt! Życzę następnych sukcesów.