FIFA 12 - Demo już u nas!

Dla wszystkich oczekujących nowej odsłony ich ukochanej kopanki mamy nie lada niespodziankę. Już dziś dajemy wam przedsmak tego co czeka was w FIFA 12.

Co prawda na pełną wersję gry poczekamy do końca września, ale demo jest już dostępne na GameStar. Pora ponownie wyjąć z półki swój zestaw kibica i zasiąść przed monitorem. Tym bardziej, że dwunasta odsłona tej jednej z najpopularniejszych (a może nawet najpopularniejszej) serii piłkarskiej zawiera w sobie wiele ulepszeń względem poprzedniczek.

Chyba najważniejszą z nich jest zupełnie nowy system kolizji. Ale jeśli śledzicie temat, zapewne już o nim wiecie. Natomiast dla osób, które na bieżąco nie są, już wyjaśniam. "Impact Engine" to silnik odpowiadający wyłącznie za kolizję zawodników i losowe zdarzenia wynikłe już po nich. Dzięki niemu wszelkiej maści kontuzje i zderzenia są znacznie bardziej realistyczne. Inną ciekawą innowacją jest moduł zwany "Personality Plus", dzięki któremu charakterystyczne umiejętności poszczególnych gwiazd zostały bardzo dokładnie odwzorowane w samej grze. Prawda, że zachęcające? Nowinek jest znacznie więcej, ale przekonacie się o nich na własnej skórze...

Zapraszam serdecznie do pobrania dema FIFA 12, życzę wielu bramek i niezapomnianych wrażeń. Przypominam, że FIFA 12 ukaże się na wielu platformach, w tym PC, Xbox 360 i PS3. Piłkarski szał nie ominie również Wii, PS2, 3DS, NDS i PSP... uf. Zajrzyjcie też do naszej zapowiedzi.

"Ole, ole, ole, Nie damy sie!"