FIFA 15 - nowe wieści i pierwszy oficjalny screenshot

Firma EA Sports zapowiedziała, że tryby Tournament Mode i Guest Play w przypadku gry FIFA 15 zostaną zaimplementowane w wersjach na wszystkie platformy.

Kolka dni temu firma EA Sports oficjalnie zapowiedziała, że 9 czerwca udostępni pierwszy zwiastun nadchodzącej gry FIFA 15. Dodatkowo podzieliła się bardzo ważnymi informacjami dla osób, które będą zainteresowane wspomnianym tytułem w wersji na komputery PC. Zapowiedziała bowiem, że będzie ona oferowała wszystkie funkcjonalności, które znajdą się w wersjach na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One oraz, że skorzysta z najnowszego konsolowego silnika EA SPORTS IGNITE.

Kolejne wieści

Gdy na rynek trafiła gra FIFA 14 dowiedzieliśmy się, że w wersjach na PlayStation 4 i Xbox One zostanie ona pozbawiona trybu Tournament Mode:

"W przypadku gry FIFA 14 na konsole Xbox One i systemy PS4 zdecydowaliśmy się pominąć tryb turniejów, ponieważ odpowiadał on za nikły ułamek meczów rozgrywanych w grze FIFA 13. W ten sposób mogliśmy bardziej skoncentrować się na najważniejszych aspektach i trybach gry. Przesunięcie budżetu i programistów z prac nad trybem turniejów na inne obszary pozwoliło nam między innymi dopracować takie funkcje, jak żyjące światy i stadiony, tryb kariery czy rozszerzone sezony online. Oczywiście jak co roku będziemy uważnie wsłuchiwać się w Wasze opinie i na tej podstawie podejmować decyzje dotyczące kolejnych wersji gry." - czytaliśmy wówczas w oświadczeniu wydanym przez EA Sports.

Podobne "cięcie" spotkało także tryb Guest Play.

Dla zawiedzionych brakiem tych rozwiązań właścicieli nowych konsol mam jednak dobrą informację. Firma EA Sports zapowiedziała bowiem właśnie za pośrednictwem Twittera, że w przypadku gry FIFA 15 wspomniane tryby zostaną udostępnione na wszystkie platformy:

FIFA 15 - nowe wieści i pierwszy oficjalny screenshot

FIFA 15 z nowymi starymi trybami dla PlayStation 4 i Xbox One

Pierwszy screenshot

Na koniec, zanim pojawi się pierwszy oficjalny zwiastun FIF-y 15, poniżej znajdziecie pochodzący z niej pierwszy oficjalny screenshot:

FIFA 15 - nowe wieści i pierwszy oficjalny screenshot

FIFA 15