FIFA 17 dla Androida, iOS i...Windows 10 Mobile

Użytkownicy smartfonów z Windows 10 Mobile też mogą grać w grę FIFA 17.

We wrześniu 2016 roku studio EA Sports udostępniło grę FIFA Mobile (FIFA 17) dla mobilnych platform Android i iOS. Fani piłki nożnej posiadający platformę Windows 10 Mobile zostali pominięci, co jednak raczej nie było dla nich zbyt dużym zaskoczeniem, skoro od dawna (a w ostatnim okresie z większą intensywnością) pomijani są przy różnych interesujących projektach. Jeżeli jesteś jednym z nich mamy dla ciebie przyjemną informację: studio EA nie zapomniało jednak o graczach takich jak ty i udostępniło właśnie "okienkową" wersję FIFY 17 nadając jej nazwę FIFA 17 Mobile.

FIFA 17 - kilka słów

Gra FIFA 17 oferuje ponad 30 lig, 650 prawdziwych zespołów i 17 000 piłkarzy.

"Po raz pierwszy możesz uczestniczyć w ligach – prawdziwie społecznościowej funkcji pozwalającej połączyć siły ze znajomymi i graczami z całego świata i wspólnie walczyć o chwałę." - zachwala nową funkcję EA.

Grę FIFA 17 Mobile możesz pobrać za darmo z Windows Store. "Waży" blisko 120 MB i wymaga stałego połączenia z Internetem, co oznacza, że będzie wykorzystywała twój pakiet internetowy. Jeżeli więc nie chcesz się na to narazić korzystaj gdy tylko możesz z WiFi.