FIFA 2004 Creation Center

Firma Electronic Arts udostępniła w Sieci darmowe narzędzie do edycji najnowszej odsłony najpopularniejszej symulacji rozgrywek piłkarskich pt. FIFA 2004 Creation Center.

FIFA 2004 Creation Center pozwala na tworzenie zupełnie nowych graczy i edycję ich atrybutów. Dzięki udostępnionemu edytorowi entuzjaści symulacji rozgrywek futbolowych będą mogli również zmieniać formacje poszczególnych drużyn. Wszystkie tworzone postacie i dokonywane zmiany można wyeksportować do pliku np. do późniejszego wykorzystania. Plik waży "zaledwie" 2 MB i możecie go pobrać z naszego serwera FTP.

Przypomnę jeszcze, że kanadyjskie studio programistyczne Electronic Arts prowadzi już prace nad oficjalną licencjonowaną wersją gry na mistrzostwa Europy - Euro 2004. W grze będziemy mogli poprowadzić jeden z 51 europejskich zespołów biorących udział w kwalifikacjach do mistrzostw Europy. Możliwe będzie zarówno rozgrywanie pojedynków towarzyskich, jak i wzięcie udziału w turnieju europejskim - zaczynając od eliminacji, a kończąc na samych finałach EURO 2004. W grze zostanie zastosowany nowy system określania morale zawodników, który będzie śledził historię "samopoczucia" każdego zawodnika w trakcie trwania zawodów. W grze wprowadzono również system, który będzie śledził historię kontuzji i przerw w grze każdego z zawodników (żółte kartki, kontuzje itd.). Gra ma być gotowa na finały Euro 2004, które odbędą się latem tego roku.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1806&sys=gry


Zobacz również