FIFA 2005 - pierwsze Mistrzostwa Polski już w sobotę!

Do sklepów w całe Polsce trafiła właśnie najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych gier piłkarskich na świecie - FIFA 2005, a tymczasem, polski wydawca gry - firma EA Polska - zaprasza już na pierwsze Mistrzostwa Polski dla fanów FIFY. Turniejowe rozgrywki będzie komentował Dariusz Szpakowski.

FIFA Football 2005 dostępna jest w wersjach na PC oraz konsole PS2, XBOX, GAMECUBE, GBA, PSX oraz N-Gage. Nowa wersja może poszczycić się największą liczbą oficjalnych licencji uzyskanych od zespołów i lig. Poza tym, poprawiono i rozszerzono możliwości trybu kariery i rozgrywek sieciowych EA SPORTS Online (dla PS2, PC oraz Xboxa), a także przygotowano zupełnie nową 'Strefę tworzenia'. Pozwala ona na organizowanie nowych turniejów, a ponadto, umożliwia wprowadzenie do gry własnej postaci. Ponadto, w grze zaimplementowano całkowicie nowy system animacji, który zapewnia natychmiastową reakcję wirtualnych piłkarzy na polecenia wydawane za pomocą kontrolera.

I MISTRZOSTWA EA Sports FOOTBALL 2005

Wraz informacją o premierze gry, Electronic Arts zaprasza również na zbliżające się Oficjalne Mistrzostwa Polski EA Sports Football 2005. Turniej wirtualnej piłki nożnej zostanie rozegrany podczas imprezy 'WARSAW GAME SHOW', która trwać będzie w dniach 23-24 października w Hali EXPO (ul. Prądzyńskiego 12/14).

Pierwszego dnia odbędą się eliminacje, natomiast podczas dnia drugiego rozegrane zostaną finały. Główną nagrodą dla trzech najlepszych zawodników turnieju jest miejsce w Reprezentacji Polski EA Sports Football, która weźmie udział w europejskim finale rozgrywek FIFA Interactive World Cup w Berlinie. Niewątpliwym wyróżnieniem dla najlepszych graczy będzie fakt, iż ich mecze komentować będzie pan Dariusz Szpakowski. Organizatorzy imprezy zapewniają, że nie zabraknie także licznych atrakcji i konkursów dla kibiców.

Więcej informacji:

http://www.fifafootball2005.ea.com