FIFA 21 - Kylian Mbappe bohater tegorocznej okładki

Electronic Arts zaprezentowało okładkę tegorocznej odsłony serii FIFA. Twarzą FIFA 21 został Kylian Mbappe.

Electronic Arts, za pośrednictwem Twittera, ujawniło właśnie jak będzie wyglądać ogólnoświatowa wersja okładki gry FIFA 21. Jej bohaterem będzie jeden z najbardziej utalentowanych graczy młodego pokolenia - Kylian Mbappe, obecnie reprezentujący barwy Paris Saint-Germain. Oczywiście możemy się spodziewać, że poszczególne kraje/regiony otrzymają również swoje lokalne wersje okładki. Te zostaną zaprezentowane w późniejszym terminie.

Okładka FIFA 21

Okładka FIFA 21

Przy okazji dzisiejszej prezentacji EA uruchomiło przedsprzedaż najnowszej odsłony serii FIFA. Swój egzemplarz możecie zamówić na oficjalnej stronie producenta.

Niestety, wciąż niewiele wiemy na temat tegorocznej edycji gry. Nie otrzymaliśmy jeszcze żadnego materiału z rozgrywki, jak również szczegółowych informacji na temat zmian i nowości, które trafią do gry. Producent zdradził jedynie, że możemy liczyć na nowe modele piłkarzy, ulepszony system oświetlenia i renderowania grafiki oraz "niespotykane dotąd doznania".

Chcąc jednak w pełni poczuć nowości, które przyniesie ze sobą FIFA 21 konieczne będzie posiadanie PlayStation 5 lub Xbox Series X. Producent potwierdził już, że tylko na konsolach nowej generacji pojawią się wszystkie rewolucyjne zmiany. Wersji PC-towa będzie na równi z wydaniami na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Najgorzej potraktowano jednak posiadaczy Nintedno Switch, którzy otrzymają "Legacy Edition", wydanie to "zapewni najnowsze stroje oraz aktualizacje drużyn piłkarskich, a także odświeżone menu w grze, ale nie otrzyma nowych trybów gry, ani znacznych zmian w modelu rozgrywki".

FIFA 21 zadebiutuje już 9 października na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Zobacz również:Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED na nowych materiałach