FIFA 21 – Poznaliśmy najlepszych piłkarzy. Lewandowski prawie jak Ronaldo

EA Sports przedstawiło nam listę 10 najlepszych piłkarzy w FIFA 21. Zaskoczeń nie ma, choć Robert Lewandowski zanotował największy wzrost.

Jak co roku, EA Sports stara się dopasować statystyki piłkarzy do ich realnej formy. Twórcy FIFA 21 przedstawili nam właśnie dziesięciu najlepszych zawodników, którzy będą biegać po wirtualnych boiskach.

Robert lewandowski fifa 21

FIFA 21 doceniła Roberta Lewandowskiego

Na szczycie bez zaskoczeń, najlepszym piłkarzem globu według EA Sports jest Lionel Messi, którego całkowita nota wynosić będzie 93. Tuż za nim plasuje się Cristiano Ronaldo z 92 punktami. Co ciekawe, Argentyńczyk drugi rok z rzędu utrzymuje pozycję lidera w tym zestawieniu.

Tuż za plecami „gigantów” uplasował się nasz rodak – Robert Lewandowski, który zanotował największy wzrost ze wszystkich zawodników w pierwszej dziesiątce. Najlepszy strzelec Bundesligi i Ligi Mistrzów zasłużył w tym roku na ocenę całkowitą na poziomie 91 punktów (w FIFA 20 było wynosiła ona 89).

Oto jak prezentuje się pełna lista najlepszych piłkarzy w FIFA 21:

  1. Lionel Messi - 93
  2. Cristiano Ronaldo - 92
  3. Robert Lewandowski - 91
  4. Kevin De Bruyne - 91
  5. Neymar Jr - 91
  6. Jan Oblak - 91
  7. Virgil Van Dijk - 90
  8. Kylian Mbappé - 90
  9. Mohamed Salah - 90
  10. Sadio Mané - 90

FIFA 21 zadebiutuje już 9 października. W tym dniu gra trafi na PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch. W późniejszym terminie gra zawita również na PS5 i Xbox Series X.

Zobacz również: Xbox All Access w Polsce, czyli czy warto kupić Xbox Series X w abonamencie?