FIFA 22 - EA anuluje betę przez zachowanie graczy

Electronic Arts najwyraźniej straciło cierpliwość do beta testerów gry FIFA 22.

fifa 22

Kolejna odsłona serii FIFA zbliża się do nas wielkimi krokami. EA Sports w pocie czoła pracuje nad przygotowaniem dla nas najlepszego na rynku symulatora piłki nożnej. Amerykański producent miał w planach szeroko zakrojone beta testy FIFA 22, ale, jak wynika z najnowszych informacji, po zaledwie kilku dniach od startu bety, zdecydował się ją anulować, powód? Zachowanie graczy.

Pomimo rygorystycznych zapisów w regulaminie beta testów, które wyraźnie podkreślają, że nie można ujawniać żadnych informacji pochodzących z bety, gracze regularnie zasypywali nas kolejnymi rewelacjami dotyczącymi FIFA 22. Dzięki temu dowiedzieliśmy się m.in., że EA Sports planuje kolejne zmiany w grze obronnej, a także pozwoli na tworzenie rozbudowanych taktyk ofensywnych. Zmiany mają także dotknąć trybu FIFA Ultimate Team oraz Ligi Weekendowej.

Zobacz również:

Zachowanie graczy nie przypadło jednak do gustu włodarzom Electronic Arts. Regularne upublicznianie zawartości bety FIFA 22 spowodowało, że EA najprawdopodobniej anulowało testy produkcji i nie wiadomo czy powrócą one w jakiejkolwiek formie.

Do wielkiej prezentacji gry FIFA 22 ma dojść już w przyszłym miesiącu podczas wydarzenia EA Play Live, które odbędzie się dokładnie 22 lipca.

Zobacz również: FIFA 22 - wersja na PC będzie gorsza od tej na PS5 i Xbox Series X