FIFA 22 - Tomasz Smokowski wprowadza sporo świeżości do gry. Zobacz gameplay

Od wczoraj możemy testować najnowsze dzieło EA Sports, czyli grę FIFA 22. Pierwszy raz w historii serii jako komentator pojawił się Tomasz Smokowski. Jesteście ciekawi jak brzmi? Zapraszamy do oglądania.

fot. EA Sports

FIFA 22 zadebiutuje na rynku już 1 października. Od wczoraj dla abonentów EA Play gra jest dostępna w ramach wczesnego dostępu. Wszyscy zainteresowani mogą przez 20 godzin pobawić się z najnowszą produkcją EA Sports.

Kilka dni temu informowaliśmy, że Tomasz Smokowski został oficjalnie nowym komentatorem w Fifie 22. Usłyszymy go w duecie z Jackiem Laskowskim. Smokowski zastąpi w tej roli Dariusza Szpakowskiego, który po 15 latach pożegnał się z serią.

Zobacz również:

  • FIFA 22 – premiera, wymagania, demo. Sprawdź, co wiemy [Aktualizacja 18.10.2021]
  • Promocje na gry na PS4 i PS5. Sprawdź najnowsze okazje [18.10.2021]
  • FIFA od EA zmieni nazwę? Wiemy dlaczego

W sieci dostępne są nagrania z rozgrywki, w których możemy usłyszeć nowego komentatora w akcji. Muszę przyznać, że ciężko jest się przyzwyczaić do braku słynnego "Szpaka", jednak Tomasz Smokowski wnosi dużo świeżości do tego elementu gry. Posłuchajcie, jak Jacek Laskowski i Tomasz Smokowski komentowali mecz Polska - Anglia w grze FIFA 22. Film pojawił się na kanale użytkownika Cycu1. Gameplay został nagrany na konsoli PS5.

Zobacz także: Nie tylko Diablo 2 - najlepsze gry hack'n'slash