FIFA 22 - wczesny dostęp za jedyne 5 złotych? Sprawdź, jak to możliwe

Wczesny dostęp do gry FIFA 22 już wystartował. Jak wziąć w nim udział, my już wiemy i podpowiadamy wam, jak to uczynić za symboliczne 5 złotych.

Fifa 22 wczesny dostęp trial

fot. EA Sports

Wiemy już, że szanse na debiut dema gry FIFA 22 spadły niemal do zera. Jeśli jednak chcecie wypróbować grę przed premierą, to już teraz możecie skorzystać z wczesnego dostępu najnowszej FIFY, tzw. "triala". W tej formie EA udostępnia graczom 10 godzin nieskrępowanej rozgrywki. Niestety, wczesny dostęp nie jest darmowy i przysługuje on jedynie abonentom usługi EA Play.

Tak się jednak ciekawie składa, że miesięczny abonament EA Play jest obecnie dostępny w wyjątkowej promocji. Za 30 dni dostępu do dziesiątek gier Electronic Arts i (co ważniejsze) triala gry FIFA 22 zapłacicie jedynie symboliczne 5 złotych. Niestety, promocja dotyczy wyłącznie abonamentu w wersji na konsole PlayStation i Xbox.

Jeśli zdecydujecie się na zakup EA Play to pamiętajcie, że nie tylko otrzymacie dostęp do wersji trial gry FIFA 22, ale również będziecie mogli ją kupić na wybranej platformie 10% taniej. Przypominamy również, że posiadacze Xbox Game Pass Ultimate, zarówno na PC, jak i konsolach Xbox, mogą skorzystać z wczesnego dostępu FIFY 22 bez konieczności kupowania oddzielnie EA Play.

Zobacz również:

 • FIFA 22 - Robert Lewandowski w Drużynie Roku z kapitalną oceną
 • FIFA 22 – wczesny dostęp już wystartował. Sprawdź, jak zagrać
 • FIFA 22 demo – kiedy i gdzie pobrać?

Serwery gry FIFA 22 dla wersji trial zostały uruchomione wczoraj (22 września) o godzinie 19:00 czasu polskiego. Dokładnie o tej samej porze udostępniono również przeglądarkową wersję aplikacji Web App dla trybu Ultimate Team. Co więcej, może ona wam pomóc w lepszym wykorzystaniu darmowej wersji próbnej, w jaki sposób?

Jeśli jesteście głównie sympatykami trybu Ultimate Team, to z pewnością zdajecie sobie sprawę, że sporo czasu pochłaniają również licytacje kart z zawodnikami i nie tylko. Dzięki aplikacjom FIFA 22 Web App i FIFA 22 Companion (dla urządzeń mobilnych) możecie zaoszczędzić swój czas na tych dodatkowych czynnościach i podczas korzystania z 10-godzinnego triala skupić się jedynie na meczach.

Trial to nie jedyny sposób na zdobycie wcześniejszego dostępu do gry. Jeśli obecnie nie spieszy wam się z rozpoczęciem zabawy bądź 10 godzin to dla was za mało i już w weekend wykorzystacie możliwości testów w EA Play, to do gry będziecie mogli powrócić już 27 września. W jaki sposób? Nabywając grę FIFA 22 Ultimate Edition. Edycja Ultimate pozwoli wam nie tylko rozpocząć właściwą, niczym nie ograniczoną rozgrywkę na kilka dni przed oficjalną premierą, ale zapewni również szereg bonusów, w tym:

 • Niewymiennego piłkarza „Obiecujące transfery" od 1 października
 • Dwie wersje w jednym – bezpłatna aktualizacja z PS4 na PlayStation 5 lub Xbox One na Xbox Series X/S (w zależności od wybranej przez was wersji)
 • 4600 FIFA Points
 • Piłkarz z pierwszej drużyny tygodnia
 • Kylian Mbappé na wypożyczeniu
 • Ambasador FUT na wyp. do wyboru
 • Miejscowy talent w trybie kariery

FIFA 22 w edycji Ultimate możecie kupić m.in. w:

 • PS Store (edycja cyfrowa na PS4/PS5) za 449 złotych (10% taniej z EA Play)
 • MS Store (edycja cyfrowa na Xbox One/Xbox Series X/S) za 449 złotych (10% taniej z EA Play)
 • Media Expert (wersja na Xbox One/Xbox Series X) za 459 złotych

FIFA 22 zadebiutuje w pełnej wersji 1 października na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch (tylko wersja Legacy)

Zobacz również: Gran Turismo 7 i Porsche łączą siły na nowym zwiastunie gry na PS4 i PS5