FIFA 22 - wielkie wyróżnienie dla polskiego bramkarza

W sieci pojawił się przeciek, który ujawnia karty Ikon w najnowszej odsłonie serii FIFA. Jednym z wyróżnionych piłkarzy jest Polak.

fot. EA Sports

Niedawno informowaliśmy o zawieszeniu przez Electronic Arts beta testów gry FIFA 22 ze względu na zachowanie graczy. Mimo rygorystycznych zapisów w regulaminie dotyczących publikacji wrażliwych informacji o najnowszej odsłonie serii, internet był zalewany rewelacjami o nowościach w grze. EA zdecydowało się zamknąć testy, aby kolejne dane nie wydostały się poza wąski krąg zaufanych osób. Nie pomogło to jednak, ponieważ pojawił się nowy przeciek. Tym razem opublikowana została lista piłkarzy, którzy zostaną Ikonami w FIFA 22.

Jednym z zawodników, którzy zostali w ten sposób uhonorowani jest polski bramkarz. Jerzy Dudek, który zdobył puchar Ligii Mistrzów z zespołem z Liverpoolu miałby otrzymać ocenę 85. Jest to wielkie wyróżnienie dla naszego zawodnika, ponieważ byłby pierwszym Polakiem w historii, który został Ikoną w Fifie. Na liście znajdują się także inne wielkie nazwiska, takie jak Robin van Persie, Iker Casillas czy Wayne Rooney.

Zobacz również:

W najnowszej odsłonie serii może się pojawić także nowa karta Ikony - "Bohatera". Miałaby ona prezentować sylwetki nieco słabszych piłkarzy. Ta informacja nie została jeszcze potwierdzona. Musimy w tej sprawie poczekać na oficjalne stanowisko Electronic Arts.

Zobacz także: Assassin's Creed Infinity oficjalnie! Ubisoft zapowiada rewolucję