FIFA 23 - polscy komentatorzy. Kogo usłyszymy?

Wiele osób zastanawia się, kto tym razem wystąpi w roli komentatora w tegorocznej odsłonie serii FIFA. Sprawa wydaje się być jasna.

FIFA 23 (fot. EA)

W ubiegłym roku serię FIFA czekała niemała niespodzianka i wręcz rewolucja. Po 15 latach ze stanowiskiem komentatora w grze FIFA pożegnał się Dariusz Szpakowski. W jego miejsce dołączył Tomasz Smokowski, który w Fifie wystąpił w duecie z Jackiem Laskowskim. Wówczas w oficjalnym komunikacie EA Sports mogliśmy przeczytać:

Tomasz Smokowski jest zdobywcą czterech Piłkarskich Oscarów za najlepszego komentatora sportowego. Związany w przeszłości ze stacjami CANAL+ i Polsat Sport, obecnie tworzy Kanał Sportowy wspólnie z jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w branży. W swoim portfolio komentatorskim ma rozgrywki na najwyższym poziomie, w tym najważniejsze mecze Ligii Mistrzów czy Mistrzostw Europy i Świata. W ostatnim czasie dołączył również do grona eksperckiego komentującego mecze Euro 2020 w Telewizji Polskiej.

Jak sytuacja będzie wyglądała z tegoroczną odsłoną serii? EA co prawda nie przedstawiła jeszcze oficjalnego ogłoszenia, jednak wiemy, że w duecie komentatorów nic się nie zmieni. W ubiegłym roku takowe ogłoszenie poznaliśmy na nieco ponad dwa tygodnie przed oficjalną premierą gry, a o odejściu Szpakowskiego wiedzieliśmy już na kilka miesięcy wcześniej. Teraz po zyskaniu dostępu do wczesnej wersji wiemy, że usłyszymy Jacka Laskowskiego i Tomasza Smokowskiego, którzy dograli nowe linie komentarza. Jak oceniacie występ obu Panów po roku spędzonym z FIFA 22?

Zobacz również:

  • FIFA 25 of FIFA to najlepsze, co mogło spotkać EA Sports. Dlaczego?
  • FIFA 23 w Xbox Game Pass! Znamy datę "premiery"

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: