FIFA 23 - różnice w wersjach na PC, Xbox i PlayStation. Co z HyperMotion na komputerach?

Zastanawiasz się, jakie różnice w rozgrywce czy wyglądzie będą widoczne w zależności od wybranej platformy? Co z HyperMotion na PC?

FIFA 23 (fot. EA)

FIFA 23 zadebiutuje na rynku już 30 września. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 i PS5. wiele osób zastanawia się, czy pomiędzy wersjami konsolowymi i pecetową będą widoczne jakieś różnice. Na pewno musimy tutaj pominąć konsole poprzedniej generacji, ponieważ nie będą one posiadały najnowocześniejszych funkcji, takich jak np. HyperMotion 2.

W przypadku dwóch poprzednich odsłon serii, czyli FIFA 21 oraz FIFA 22 posiadacze komputerów osobistych musieli obejść się smakiem jeśli chodzi o nowinki technologiczne wprowadzane do serii. Tym razem, pierwszy raz w historii, użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup gry na PC, będą mieć dostęp do tej samej wersji co posiadacze konsol aktualnej generacji, czyli PS5 oraz Xbox Series X. Co to oznacza? Pecetowcy będą mogli sprawdzić funkcję HyperMotion 2, która sprawia, że animacje zawodników są jeszcze bardziej realistyczne, co sprawia, że rozgrywka w FIFA 23 będzie jeszcze bardziej "prawdziwa".

Zobacz również:

  • FIFA 23 w rekordowo niskich cenach na PC, PlayStation i Xbox z okazji Black Friday. Przegląd ofert i promocji

Jest to swego rodzaju rewolucja, ponieważ w poprzednich latach wersja na PC była taka sama, jak na PS4 i Xbox One. Teraz pora zrobić krok naprzód i zrównać wersję PC z aktualną generacją konsol.