FIFA Interactive World Cup 15 marca w Polsce

Już 15 marca w warszawskiej hali sportowej Arena Ursynów odbędą się polskie eliminacje do prestiżowego turnieju FIFA Interactive World Cup 2008. Jeśli kochacie emocje związane z piłką nożną, to koniecznie powinniście znaleźć się na imprezie.

FIFA Interactive World Cup 2008 to czwarta odsłona bardzo popularnej imprezy e-sportowej. Wiemy już, że polskie eliminacje do europejskiego turnieju odbędą się 15 marca w Warszawie.

Już wkrótce Polacy będą mieli niepowtarzalną szansę by wziąć udział w największym wirtualnym turnieju piłki nożnej na kontynencie. Zwycięzca krajowych eliminacji wygra wyjazd do Niemiec na Wielki Finał FIFA Interactive World Cup 2008, który odbędzie się 24 maja 2008 roku w Centrum Sony w Berlinie.

FIFA Interactive World Cup 15 marca w Polsce

FIFA Interactive World Cup 2008 jest jedynym na świecie turniejem wirtualnej piłki nożnej zatwierdzonym przez organizację FIFA. W Wielkim Finale w Berlinie o tytuł Interaktywnego Mistrza Świata FIFA 2008 będzie zmagało się 32 finalistów, w tym zwycięzcy turniejów z 20 krajów z całego świata oraz 12 graczy wyłonionych podczas eliminacji on-line. Polskie kwalifikacje w grę EA SPORTS FIFA 08 na konsolach PS2 odbędą się 15 marca w hali sportowej Arena Ursynów w Warszawie (ul. Pileckiego 122) i wyłonią jednego gracza, który będzie reprezentował nasz kraj w Berlinie. Aby wziąć udział w turnieju, gracze powinni zarejestrować się w dniu rozgrywek w hali.

FIFA Interactive World Cup 15 marca w Polsce

Wielki Finał w Berlinie rozegrany zostanie na konsolach PS3 i wyłoni Interaktywnego Mistrza Świata FIFA 2008, który w nagrodę otrzyma aż 20 000 dolarów.

Dzięki partnerom polskich eliminacji FIFA Interactive World Cup 2008, EA SPORTS i Sony, każdy chętny będzie mógł zagrać w sportowe gry Electronic Arts na konsolach PS3 i PSP. Dodatkową atrakcją będzie obecność na polskich kwalifikacjach znanych ludzi, w tym gwiazd polskiej piłki nożnej.

FIFA Interactive World Cup 15 marca w Polsce

Więcej informacji o imprezie na oficjalnej stronie.