FIFA Interactive World Cup - polska reprezentacja walczy jutro w Berlinie!

W sobotę (11 grudnia) w hali Tempelhof Flughafen rozegrany zostanie ostatni regionalny turniej kwalifikacyjny do finałów Interactive FIFA World Cup (FIWC) 2004 - mistrzostw świata w grze FIFA Football. Reprezentacja Polski wyruszyła już do Berlina i jutro zmierzy się z graczami z Czech, Węgier, Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Możliwość uczestnictwa w FIFA Interactive World Cup w Berlinie to niewątpliwe wyróżnienie, a jednocześnie niecodzienna możliwość konfrontacji z innymi zawodnikami z naszej części Europy. Najlepsi gracze tego etapu zakwalifikują się do udziału w finale, który zostanie rozegrany 19 grudnia w Zurychu w Szwajcarii i definitywne zakończy tegoroczne rozgrywki w ramach Pucharu Świata FIFA zorganizowanego przez Electronic Arts, FIFA oraz Xbox.

Przypominamy, że reprezentacja Polski została wyłoniona w trakcie Pierwszych Oficjalnych Mistrzostw Polski FIFA Football 2005, które rozegrano w październiku tego roku na targach Warsaw Game Show. Bartek Piętka, Patryk Hamerlak oraz Kamil Grzybek byli wtedy najlepsi i zarezerwowali sobie prawo do udziału w kolejnych etapach FIFA Interactive World Cup 2004.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom dotychczasowych sukcesów i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!

Więcej o reprezentacji Polski znajdziecie tutaj.

Aktualizacja: 12 grudnia 2004 11:47

Fifa World Cup 2004 w Berlinie - 3 miejsce Polaka

Najlepszym zawodnikiem naszej reprezentacji okazał się Kamil Grzybek, który prowadząc drużynę Arsenalu zajął 3 miejsce. Pozostali reprezentanci mieli zdecydowanie mniej szczęścia - mimo dobrej postawy, grający Milanem Patryk Hamerlak odpadł w pierwszych eliminacjach, a Bartek Piętka, który wybrał drużynę Barcelony odpadł podczas rozgrywek o wejście do 1/8 finału. Turniej w Berlinie wygrał zawodnik reprezentacji niemieckiej, a drugie miejsce zajął zawodnik z Wielkiej Brytanii.

Gratulujemy dobrych występów i życzymy dalszych sukcesów!


Zobacz również