FIFA+ to nowy serwis VOD dla fanów piłki nożnej. Sprawdź, jak skorzystać

Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej - FIFA, uruchomiła dzisiaj nowy serwis streamingowy - "FIFA+". Za jego pośrednictwem obejrzycie nie tylko mecze "na żywo", ale również liczne filmy dokumentalne.


Nowy serwis VOD - FIFA+, jest już dostępny

Nowy serwis VOD - FIFA+, jest już dostępny. (fot. FIFA)

FIFA nie słynie z innowacyjności. Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej często zarzuca się oporność w kwestii wdrażania nowych rozwiązań. Tym większym zaskoczeniem jest dzisiejsze ogłoszenie nowego serwisu streamingowego w postaci "FIFA+". Czym jest i jak działa nowa platforma VOD?

Jak działa FIFA+

FIFA+ to nowa platforma VOD, która oferuje dostęp do bogatych zasobów Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. Za pośrednictwem nowego serwisu nie tylko obejrzycie mecze na żywo, ale również skróty czy powtórki. Na FIFA+ nie brakuje również filmów dokumentalnych, ciekawostek i kultowych meczy z minionych lat.

Zobacz również:

  • FIFA 25 of FIFA to najlepsze, co mogło spotkać EA Sports. Dlaczego?

FIFA+ gdzie i jak oglądać

Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej nie chciała zwlekać i zaskoczyła nas nie tylko ogłoszeniem platformy FIFA+, ale również natychmiastowym jej uruchomieniem. Serwis FIFA+ jest już dostępny za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej bądź aplikacji na urządzenia mobilne z systemami Android bądź iOS. FIFA+ jest obecnie dostępna w pięciu językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim i francuskim. Kolejne mają być regularnie dodawane przyszłości.

FIFA+ za darmo?

FIFA stała się w ostatnich latach synonimem wielu słów, ale na pewno nie "charytatywności". Tymczasem, serwis FIFA+ jest dostępny za darmo. Jedyne z czym będziecie musieli się zmagać to reklamy, które (póki co) odpowiadają za finansowanie projektu.

Gianni Infantino - prezes FIFA, stwierdził, że FIFA+ "wspiera główną misję FIFA, jaką jest rozwój piłki nożnej na świecie" i "przyspieszy demokratyzację" tego sportu. Trzymamy pana Infantino za słowo i mamy nadzieję, że FIFA+ będzie rozwijana z duchem fair-play.

Zobacz również: