FIinał Mistrzostw Polski FIFA 06

Ruszyły zapisy do turnieju finałowego Mistrzostw Polski FIFA 06, który odbędzie się w dniach 26-27 listopada 2005 r. podczas Warsaw Game Show w hali EXPO. Trzech najlepszych graczy finału wyjedzie do Kolonii na europejskie rozgrywki FIFA Interactive World Cup 2005, które odbędą się w grudniu tego roku. W turnieju może wziąć udział każdy, kto zrejestruje się na stronie wydawcy.

W turnieju, który odbędzie się w hali EXPO 26 i 27 listopada, wezmą udział nie tylko ci, którzy zarejestrują się za pośrednictwem Internetu , ale także 39 zwycięzców regionalnych eliminacji do mistrzostw Polski FIFA 06 - turnieje eliminacyjne odbyły się w 12 miastach Polski mi.in. w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Zabrzu i innych w październiku i listopadzie.

Na potrzeby Mistrzostw Polski FIFA 06 zostanie przygotowanych 16 stanowisk PC wyposażonych w procesor firmy INTEL Pentium 4 HT oraz kontrolery firmy Logitech, na których gracze stoczą pojedynki. Nagrodą główną w turnieju jest możliwość reprezentowania Polski na międzynarodowym turnieju FIFA Interactive World Cup, który odbędzie się w Kolonii 4 grudnia br.

Dodatkowo, trzech najlepszych graczy otrzyma zestawy firmy Logitech zawierające bezprzewodowe Pady i głośniki X530 oraz koszulki FIFA06 z nazwiskiem i numerem, w których finaliści będą reprezentować Polskę na FIWC w Kolonii. Zwycięzcy mogą również liczyć na nagrody niespodzianki od polskich klubów piłkarskich ORANGE Ekstraklasy.

Wszyscy zainteresowani udziałem w interaktywnych zmaganiach piłkarskich mogą zgłaszać swoje uczestnictwo na stronie wydawcy. Wstęp na WGS kosztuje 10 zł.


Zobacz również