FRAPS 2.9.6 do pobrania

Pojawiła się kolejna wersja znakomitej i niewielkiej aplikacji do nagrywania filmów, wykorzystywanej przede wszystkim do nagrywania krótkich filmików z gier, wykonywania szybkich zrzutów ekranu lub dokładnego określenia prędkości działania gry (w klatkach na sekundę - fps).

FRAPS w wersji 2.9.6 wreszcie działa prawidłowo w systemie Windows Vista i lepiej radzi sobie z obsługą DirectX 10. Pojawiła się także opcja monitorowania pulpitu, dzięki czemu możliwe jest np. wykonywanie zrzutów ekranowych czy nagrywanie tego, co dzieje się na pulpicie w identyczny sposób, jak w jakiejkolwiek aplikacji 3D. W porównaniu do poprzednich edycji programu poprawiono także problemy z działaniem uruchamianiem FRAPSa na komputerach zasilanych z baterii czy kłopoty z synchronizacją nagrywanego dźwięku i wideo.

FRAPS 2.9.6

FRAPS 2.9.6

Dodatkowo twórcy aplikacji zapewniają, że usunięto także problemy powodujące niewykrywanie przez FRAPSa niektórych gier (chodzi tu np. o grę S.T.A.L.K.E.R).

FRAPS w wersji niezarejestrowanej pozwala na nagrywanie jedynie krótkich filmików wideo (maks. 30 sekund) i zapisywanie zrzutów ekranu jedynie w formwcie BMP.

Pobierz: FRAPS 2.9.6.


Zobacz również