FTP: Pobierz klienta Lineage II: The Chaotic Throne, demo Penumbra: Overture i inne...

Serdecznie zapraszamy do pobierania najnowszych materiałów z naszego FTP. Tym razem mamy dla Was coś naprawdę fajnego: Lineage II: The Chaotic Throne Interlude Client oraz dema Penumbra: Overture i Adrenalin 2: Rush Hour. Oprócz tego, jak zawsze filmiki, patche i masa innych ciekawostek.

FTP: Pobierz klienta Lineage II: The Chaotic Throne, demo Penumbra: Overture i inne...

Lineage II: The Chaotic Throne - Interlude

Na początek zachęcamy was do pobrania Lineage II: The Chaotic Throne Interlude Client. Jest to klient najnowszego dodatku do popularnej gry MMORPG. Rozszerzenie wprowadza mnóstwo niespotykanych wcześniej przedmiotów i umiejętności. Pojawia się nowa kraina: Primeval Isle, wprowadzonych zostaje ponad 60 wysoko poziomowych umiejętności, nowa grupa przedmiotów, niespotykane bronie, zadania, zmodernizowany tryb pojedynków (dueli) i wiele innych.

Drugim ciekawym programem jest demo Penumbra: Overture. Gra jest sequelem doskonałego, darmowego horroru, który niegdyś był bardzo popularny wśród graczy. Uwaga, tytuł tylko dla osób o naprawdę mocnych nerwach. Fani horrorów powinni być za to zachwyceni. Szczególnie grając w nocy i w ciemnym pokoju...

Kolejna świetna nowość to demko Adrenalin 2: Rush Hour, znakomitej gry samochodowej autorstwa rosyjskiego studia Gaijin Entertainment. Dwójka cechuje się przyzwoitą grafiką i dużą ilością sposobów wygrania wyścigu. Sam decydujesz, którą drogą chcesz dojechać do mety! Do demka dołączyliśmy trailery z gry (Film 1, Film 2, Film 3)

Na deser wersja demo bardzo ciekawego managera stacji telewizyjnej. TV Station Manager Demo pozwoli Ci sprawdzić się w zupełne nowej sytuacji. Warte uwagi.

Te, i inne programy (Eve of Destruction 1.0, City Life Patch czy Albatross18 Season Two Client 3.18) znajdziecie na naszej stronie z FTP. Zapraszamy!