FTP dnia: kody do C&C3: Tiberium Wars, STALKER, Burnout 3: Takedown...

Zapraszamy na kolejne podsumowanie FTP dnia z IDG. Dziś mamy dla Was przede wszystkim zestaw filmowy z brutalnej gry wyścigowej Burnout 3: Takedown. Oprócz tego niezwykle ciekawy trainer do Command & Conquer 3 Tiberium Wars. Aplikacja jest sto razy lepsza od kodów! Zresztą, sprawdźcie sami!

Na początek piguła filmowa, czyli Burnout 3: Takedown (Trailer 1, Trailer 2, Trailer 3, Trailer 4). Gracz zasiadając za kierownicą staje do morderczego wyścigu, w którym nie liczy się tylko czas przejazdu okrążenia, ale przede wszystkim to, jak bardzo zniszczone są pojazdy rywali. Czy tytuł pobije takie hity jak Carmageddon czy Interstate? Dowiecie się z filmów.

Z ulic przenosimy się do laboratorium biologicznego. Dzięki filmom z BioShock (Trailer 3, Trailer 4) poczujecie jak smakuje krew mutantów i po raz kolejny przekonacie się, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Do dzieła.

Zaraz po filmach zapraszamy do pobierania The Sacred Rings Demo. Aplikacja jest wersją demonstracyjną gry przygodowej. Użytkownik wciela się w Umanga, postaci, która przechowuje pierścienie o wielkiej mocy. Pewnego razu odkrywa, że artefakty są w ogromnym niebezpieczeństwie...

Na deser mamy dla Was trainer do Command & Conquer 3 Tiberium Wars. Może się przydać, bo gra nie należy do najłatwiejszych. Program to zmieni. Dzięki niemu, będziecie mogli w prosty sposób dodać sobie 100.000 zielonych, ustawić szybkie budowanie i zmienić kilka innych elementów gry.

Końcówka należy do STALKERA. Otóż z naszych serwerów można już pobrać najnowszą łatkę do gry: STALKER: Shadow Of Chernobyl Patch 1.0001. Przy okazji inny patch: Eudemons Online Client Patch 1.053.

Życzymy miłej zabawy!