FTPowe podsumowanie dnia: NBA Live 2007, Math Search, Earthquake...

Zapraszamy na pierwsze po "shooterowym weekendzie" podsumowanie FTP dnia. Dziś zapewniamy Wam sporo emocji sportowych, wyzwania intelektualne, a także... Zabawę w farmera. Szczegóły poniżej.

Na pierwszy ogień radzimy odpalić filmiki z NBA Live 2007. Wystarczy kilka minut oglądania, aby zacząć marzyć o piłce i koszu. Może zwiastuny zachęcą Was do uprawiania tego fantastycznego sportu?

Zmęczeni? Doskonale, bo kolejna pozycja wymaga opanowania i sporego wysiłku intelektualnego. MahJong Suite 2007 4.1 to zbiór klasycznych japońskich zabaw, które przyprawią Was o prawdziwy zawrót głowy. Niemożliwe? Przekonajcie się sami!

Aby odpocząć od łamigłówek, najlepiej uruchomić poczciwego Arkanoida. Warkanoid to jeden z licznych klonów tej wspaniałej zręcznościówki. Mimo wielu zmian, nie traci na grywalności!

Na koniec trzy tytuły przygotowane z myślą o najmłodszych użytkownikach komputera. Math Search to gra logiczna, w której dziecko ćwiczy swoje zdolności matematyczne, My Farm Demo zaś pozwoli graczom poznać tajniki pracy na roli.

Ostatni tytuł, Earthquake in Zipland przeznaczony jest dla dzieci, które przeżyły rodzinną tragedię. Gra pozwala im lepiej przystosować się do życia społecznego po rozwodzie lub śmierci rodziców.

Wszystkie hity znajdziecie pod tym adresem.