FTPowe podsumwoanie dnia: Eudemons Online, Juiced 2: Hot Import Nights...

Kolejne podsumwoanie dnia FTP z IDG.pl. Dziś odetchniemy nieco od sportu, gier logicznych i klasyków, w zamian prezentując szaleństwo za kółkiem, porządną grę typu MMO oraz niebezpieczny zastrzyk strachu i tajemnicy... Przekonajcie się sami!

Przegląd najlepiej rozpocząć od obejrzenia pierwszego i drugiego trailera ze ścigałki Juiced 2: Hot Import Nights. Zobaczcie jak prezentuje się najnowsza gra samochodowa ze stajni THQ. Czy nadchodząca jesień, kiedy to odbędzie się premiera gry, stanie pod znakiem tuningu i szaleństw na drodze?

Zza kółka podrasowanego wozu przenosimy się... W futurystyczną przyszłość pełną mutantów. Obejrzyjcie trailer BioShock i zobaczcie jak zapowiada się "duchowy następca" System Shock 2.

Mamy również coś dla fanów RPG. Eudemons Online to MMORPG, w którym użytkownicy dołączają do świata legendarnej Atlantydy. Do wyboru są takie klasy jak: paladyn, wojownik i mag. Oprócz kontrolowania postaci, gracz musi umiejętnie korzystać z tytułowego eudemona. Gra jest darmowa.

Tych, których niezbyt bawi zabawa w mmo, powinien zainteresować tytuł Delaware St. John Volume 3: The Seacliff Tragedy. W FTP znajduje się jego wersja demonstracyjna. Jest to nietypowe połączenie RPG z przygodówką. W roli głównej: ambitny młody detektyw i zjawiska paranormalne. Palce lizać...

Na koniec gra dla dzieci czyli demo My Exotik Farm. Użytkownik wciela się w rolę hodowcy egzotycznych zwierząt. Krokodyle, hipopotamy, żyrafy... Zabawa jest przednia!

Warto dodać, że w naszych zasobach znajduje się również nowy patch do Supreme Commander. Opatrzoną numerem 3220 łatkę można pobrać stąd.