Fable 3 na PC - pierwsze DLC już w sprzedaży

Całkiem niedawno Fable 3 pojawił się na platformie PC. Choć część graczy z pewnością nie zdążyła się jeszcze znudzić tą produkcją, to twórcy już teraz udostępnili pierwsze DLC.

Fable 3 na PC swoją premierę w Polsce miał dopiero 20 maja (zapraszamy do recenzji Fable 3 dostępnej na serwisie GameStar). Choć minęło stosunkowo niewiele czasu, producent udostępnił już pierwsze DLC.

W cenie 2,99 dolara możemy nabyć Dog Breed Set, czyli trzy nowe rasy psów. Nieco więcej, bo około 5 dolarów, będziemy musieli wydać na Understone Quest Pack. W jego skład wchodzi jedno podziemne miasto, kilka dodatkowych zadań do Fable 3 oraz unikalnych przeciwników.

Najdroższym z udostępnionych DLC do Fable 3 jest Traitor's Keep Quest Pack, za który musimy zapłacić blisko 7 dolarów. Dzięki temu dodatkowi, będziemy mogli podziwiać sekretne więzienie Albionu oraz zająć się ściganiem najgorszych łotrów stąpających po ziemi naszego pięknego królestwa.

Fable 3 na PC - pierwsze DLC już w sprzedaży

Pudel - bez niego rozgrywka w Fable 3 z pewnością nie byłaby tą samą rozgrywką. Przełom w grach RPG i to za jedynie 3 dolary!

Szczerze mówiąc: trochę drogo. Nie żeby istotną rolę odgrywał tu lokalny patriotyzm, ale podejście CD Projektu do dodatków DLC wydaje się, w mojej opinii, nieco bardziej w porządku w stosunku do graczy.