Fabryka przebojów

Aplikacji ACID PRO twórcom komputerowej muzyki nie trzeba polecać. Ten znakomity program ukazał się właśnie w nowej, udoskonalonej wersji 4.0.

Aplikacji ACID PRO twórcom komputerowej muzyki nie trzeba polecać. Ten znakomity program ukazał się właśnie w nowej, udoskonalonej wersji 4.0. Z jego pomocą możemy komponować własne utwory, miksować czy nakładać na siebie wielu ścieżek dźwiekowych, a nawet edytować ścieżkę audio w plikach z animacjami, np. AVI.

ACID PRO 4.0 zawiera sporo nowych funkcji związanych z obróbką dźwięku w formacie MIDI, pozwala na miksowanie w trybie 5.1 Surround, rozszerzorzno też znacznie możliwości wykorzystania efektów specjalnych i filtrów.

Program można teraz nabyć po promocyjnej cenie 100 USD (normalna cena to 500 USD). Więcej na ten temat na stronie producenta: www.sonicfoundry.com/promo.asp?keycode=6958 .

Przed zakupem można pobrać wersję demonstracyjną, która pozwoli zapoznać się z możliwościami ACID PRO 4.0. Program jest zgodny z Windows 98SE, Me, 2000 oraz XP.

Plik do pobrania:

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0960.html