FaceBreaker - rewolucja wśród nawalanek?

Electronic Arts zapowiedziało właśnie wydanie nowej gry. Mowa tu o FaceBreaker, czyli tytule, który powinien ucieszyć wszystkich fanów boksu. Jest tylko jedno "ale". Nowa produkcja EA nie jest zwyczajną symulacją tego krwawego sportu...

Trzeba przyznać, że tytuły sportowe wydawane przez Electronic Arts są zawsze najwyższej jakości. Wystarczy wymienić choćby serię Fight Night, która swojego czasu zebrała świetne recenzje. Teraz przychodzi czas na kolejną produkcję.

FaceBreaker - rewolucja wśród nawalanek?

FaceBreaker to projekt nawalanki w klimacie kreskówki. Autorzy zapowiadają, że użytkownicy będą mogli na setki sposobów połamać swoich przeciwników. Wiele z nich ma prezentować się niezwykle zabawnie.

Zobacz również:

  • FIFA od EA zmieni nazwę? Wiemy dlaczego
  • FIFA 22 - kto zastąpi Dariusza Szpakowskiego? Poznaliśmy nowego komentatora

W grze udostępniony zostanie cały zastęp wirtualnych zawodników. Wśród bohaterów znajdą się takie osobowości jak "Romeo Latynoski Kochanek" czy "Molotov Rosjanin, specjalista od zniszczeń".

To jednak nie wszystko. Wiadomo, że FaceBreaker umożliwi na przykład wgranie do systemu swojego zdjęcia. Dzięki temu każdy będzie mógł stworzyć swoją własną, maksymalnie spersonalizowaną postać.

FaceBreaker ma się ukazać w marcu 2008. Dostępna będzie jedynie na trzy konsole: PlayStation 3, Nintendo Wii oraz Xbox 360. Wiele wskazuje na to, że czeka nas przełom.