Facebook chce rozwiązać problem z podmienionymi adresami e-mail

Facebook zdaje sobie sprawę z kłopotów jakie sprawił użytkownikom, podmieniając ich adresy e-mail. Serwis Marka Zuckerberga przyznał się do błędu i zapowiedział wprowadzenie poprawek.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Facebook zmienił sposób wyświetlania kontraktowych adresów e-mail na te o strukturze o strukturze nazwauż[email protected] Stało się to niespodziewanie i bez żadnego ostrzeżenia ze strony portalu. Zmiany te dotknęły także użytkowników urządzeń mobilnych, którym serwis Zuckerberga namieszał w książkach adresowych.

Okazuje się, że za całe zamieszanie odpowiada bug w komunikacji pomiędzy urządzeniami mobilnymi a serwerami firmy. Przedstawiciele Facebooka nie podali żadnych szczegółowych informacji na temat błędu i ograniczyli się do sformułowania, że "problem zostanie rozwiązany wkrótce.

Zobacz również:

  • "Tajna" aktualizacja Messengera. Na to czekałam!
  • Zuckerberg odpowiada na oskarżenia wobec Facebooka

Facebook wprowadził własne adresy e-mail pod koniec 2010 roku. Po zmianach które zapowiada portal, domyślnym adresem ponownie powinien być ten na który zarejestrowaliśmy swoje konto. Jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się już niebawem.