Facebook i Instagram – chcesz być modny? Znamy sposób

Voilà AI Artist to najmodniejsza obecnie aplikacja wśród użytkowników Facebooka i Instagrama. Pozwala na zmianę swoich zdjęć w kreskówki rodem z Disneya.

Źródło: play.google.com

Choć już wcześniej pojawiały się aplikacje pozwalające przerobić swoje zdjęci na tzw. wersję cartoon, to Voilà AI Artist wyniosła to na nowy poziom. Program szybko zyskał popularność m.in. w Stanach Zjednoczonych, gdzie zadomowił się głównie na profilach społecznościowych użytkowników serwisów Facebook i Instagram. Najlepiej widać to zdjęciach profilowych (choć nie tylko), których rysunkowa wersja stała się niezwykle modna i niemal obowiązkowa dla wszystkich, chcących być trendy.

Darmowa aplikacja, która stała się hitem

Umówmy się, wielu z nas oglądając różnego rodzaju bajki pomyślało pewnie choć raz: „ciekawe, jak ja bym wyglądał w takiej wersji?” Cóż, teraz nie musimy się już nad tym zastanawiać. Wystarczy, że pobierzemy aplikację Voilà AI Artist, której pełna nazwa brzmi Voilà AI Artist - Photo to Cartoon Face Art Editor. Program jest dostępny dla użytkowników urządzeń z systemem iOS oraz Android i możemy go pobrać zupełnie za darmo w Google Play oraz App Store.

Zobacz również:

  • Aplikacja Lidl - co daje? Czy warto instalować? Sprawdziliśmy korzyści
  • W Action jest bardzo przydatny sprzęt za mniej niż 40 zł. Taniej nie znajdziesz [16.11.2022]
Voilà AI Artist, aplikacja, facebook, instagram, media społecznościowe, popularność, moda, serwisy społecznościowe, trend, smartfony, Android, ios, zdjęcie profilowe, przeróbka zdjęcia, edycja zdjęcia, obraz, renesans, 3d, 2D, cartoon, postać, kreskówki, zmiana wyglądu, karykatury, programy, internet

Źródło: apps.apple.com

Choć wszystkie podstawowe funkcje są dostępne za darmo, to możemy zainwestować i wykupić wersję premium, umożliwiającą nam szybsze rednderowanie zdjęć i zapisywanie ich, a także użytkowanie aplikacji bez wyskakujących reklam.

Zmień się na wiele sposobów

Co istotne, aplikacja Voilà AI Artist jest niezwykle prosta w obsłudze, a po jej popraniu, a następnie uruchomieniu, należy jedynie zezwolić na dostęp do galerii oraz kamery. Potem już tylko robimy zdjęcie lub wybieramy obraz z galerii i możemy cieszyć się prostą, jak również szybką edycją.

Warto zaznaczyć, że aplikacja oferuje kilka różnych stylów, a w każdym z nich po trzy opcje. Otrzymujemy więc do dyspozycji:

  • 3D Cartoon – opcja oferuje wygląd à la postacie z produkcji Pixara
  • Renaissance – możliwość upodobnienia się do postaci z renesansowych obrazów
  • 2D Cartoon – zmiana na postać z klasycznych kreskówek Disneya
  • Caricature – jak nazwa wskazuje, możemy stworzyć własną, rysunkową karykaturę

W momencie, gdy konkretna wersja zdjęcia szczególnie przypadnie nam do gustu, wystarczy kliknąć ikonkę pobierania w prawym górnym rogu. Następnie możemy po prostu zapisać obraz na naszym urządzeniu lub bezpośrednio wysłać go na Facebook, Instagram, WhatsApp, a także na naszą skrzynkę mailową.

Voilà AI Artist, aplikacja, facebook, instagram, media społecznościowe, popularność, moda, serwisy społecznościowe, trend, smartfony, Android, ios, zdjęcie profilowe, przeróbka zdjęcia, edycja zdjęcia, obraz, renesans, 3d, 2D, cartoon, postać, kreskówki, zmiana wyglądu, karykatury, programy, internet

Źródło: play.google.com

Jak wiadomo, trudno wybić się z tzw. tłumu w mediach społecznościowych. Jeśli więc chcemy to zrobić, warto zainteresować się aplikacją Voilà AI Artis. Tym bardziej, że program jest łatwy w obsłudze, darmowy, dostępny na urządzeniach z Androidem i iOS, a ostatecznie pozwoli wyróżnić się i zwrócić uwagę innych. Dodatkowo, to też świetna zabawa nawet dla całej rodziny, chcącej w zabawny sposób zmienić wygląd swoich zdjęć.

Sprawdź także:

Start rakiety Atlas V z perspektywy pasażera przelatującego samolotu