Facebook, nowe technologie i przyszłość IDG - wywiad z Patrickiem McGovernem

Mało na świecie takich ekspertów w dziedzinie technologii i biznesu jak Patrick McGovern, prezes największego wydawnictwa technologicznego na świecie: International Data Group. Przy okazji ostatniej wizyty w Polsce udzielił nam odpowiedzi na kilka pytań i podzielił się swoją wizją zmian w nadchodzących latach.

Choć trudno w to uwierzyć to Patrick McGovern założył firmę IDG (pierwotnie pod nazwą IDC) wraz ze swoim przyjacielem Fredem Kirchem, ponad 46 lat temu. Od 1964 roku IDG rozwija się imponująco, dominując sektor wydawnictw technologicznych w blisko stu krajach na całym świecie.

Dzisiaj Patrick McGovern jest bez wątpienia jedną z najbardziej wpływowych osób w branży, a z jego zdaniem liczą się najwięksi. Poprosiliśmy aby podzielił się z nami swoimi przemyśleniami na temat najważniejszych zjawisk w branży technologicznej, a także planami na najbliższe lata.

Zobacz również:

  • W Action znajdziesz bardzo przydatny sprzęt za mniej niż 40 zł. Taniej nie znajdziesz [19.08.2022]

Pierwszą rzeczą, o którą spytaliśmy były produkty IDG. Poprosiliśmy o wskazanie najlepszych i najbardziej przyszłościowych publikacji.