Fajny film na Walentynki? Oto, co warto obejrzeć na VOD

Walentynki nie zawsze muszą łączyć się z elegancką randką czy wielkim wyjściem. Dzień Zakochanych równie dobrze można spędzić w domu, oglądając miłosne rozterki filmowych bohaterów. Sprawdź, jakie filmy o romansowej tematyce warto w tym roku obejrzeć na VOD.

Filmowe Walentynki 2023

Tegoroczne Walentynki wypadają niestety w środku tygodnia, co dla wielu osób może być przeszkodą w zorganizowaniu większego wyjścia dla uczczenia tego święta. Całe szczęście, że Dzień Zakochanych można całkiem przyjemnie spędzić w domu, organizując na przykład seans romantycznych filmów. Z myślą o wszystkich, którzy 14 lutego wolą świętować na kanapie, przygotowałam listę filmowych propozycji na wieczór.

W zestawieniu postawiłam na różnorodność. Na listę trafiły więc typowo walentynkowe premiery przygotowane w tym roku przez platformy streamingowe, a także romantyczne komedie sprzed kilku lat i romansowe klasyki. Niektóre filmy to historie, które potrafią na serio wzruszyć, inne zaś cechują się nieco prześmiewczym podejściem do tematu miłości. Wszystkie propozycje znajdziecie na popularnych platformach VOD, takich jak Netflix czy HBO Max.

Zobacz również:

Walentynkowe filmy na VOD

Jaki film wybierzesz na tegoroczny seans walentynkowy? Klasyczną komedię, łzawy melodramat, a może dasz szansę niepoprawnej animacji?

Zobacz także: Jaki film na Walentynki 2023? Pomysły na kinowy seans we dwoje


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: