Fallout 3 na PlayStation 3 i Xbox 360 po polsku

Cenega, wyłączny partner firmy Bethesda Softworks w Polsce oraz kilku innych krajach, ogłosiła premierę polskiej wersji językowej gry Fallout 3 na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Cenega poinformowała o wydaniu polskiej wersji językowej gry Fallout 3 na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Produkt dostępny jest w sprzedaży od 20 marca. W procesie lokalizacji, obejmującej napisy i dialogi, wzięły udział m.in. takie sławy jak Skiba, Tamara Arciuch, Matylda Damięcka, Krzysztof Kolberger, Grzegorz Wons i wielu innych aktorów.

Przed zakupem gry warto zapoznać się z recenzją tego produktu zamieszczoną na łamach naszego serwisu. Oto jej fragment: "W moje ręce trafiła wreszcie oczekiwana od dawna kolejna część sagi Fallout. Produkcję Bethesdy już na długo przed premierą okrzyknięto hitem sezonu, a i ja pochodziłem do niej z założeniem, że Fallout 3 będzie w 2008 roku tym, czym dla gatunku cRPG był Wiedźmin rok wcześniej. Tyle tylko, że potwierdzenie tej tezy nie przychodzi z taką łatwością, jak mogłaby oczekiwać liczna rzesza fanów cyklu. Fallout 3 wymyka się bowiem jednoznacznej ocenie...". Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do zapoznania się z całością artykułu.

Zobacz także:

"Fallout 3 pozbawiony magii" - wywiad z producentem gry