Fallout 3 po polsku na PS3 i Xboksa 360 w przyszłym tygodniu

Cenega poinformowała, że już za tydzień odbędzie się polska premiera gry Fallout 3 na konsole Playstation 3 i Xbox 360.

Cenega Poland poinformowała, że już za tydzień na półki sklepowe w całym kraju trafi Fallout 3 przeznaczony na konsole Playstation 3 oraz Xbox 360.

Gra ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy i dialogi). W lokalizacji tytułu wzięły udział m.in. takie sławy jak Skiba, Tamara Arciuch, Matylda Damięcka, Krzysztow Kolberger, Grzegorz Wons i wielu innych aktorów.

Jeśli jesteście ciekawi czy warto kupić tytuł na konsole, powinniście najwpierw przeczytać recenzję wersji gry na PC: "Jak każdy, komu jest bliska nazwa "Fallout", liczyłem, że gra nie tylko zachowa, ale i rozwinie wszystkie najważniejsze aspekty, tak zachwycające w poprzednich częściach cyklu - przejmujący klimat postapokaliptycznego świata, doskonałą fabułę, dopracowane dialogi... Zdecydowałem zignorować niepokojące doniesienia prasowe o niefortunnych ingerencjach w oryginalny system walki czy zmianie widoku rozgrywki, dopóki sam nie zasiądę do rozgrywki. A kiedy już zasiadłem, musiałem z bólem przyznać, że krytycy, przynajmniej częściowo, mieli rację." - mało? Pełen artykuł pod adresem: "Fallout 3. Recenzja".